Koşulsuz tüm siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

GİZLİLİK KOŞULLARI

OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta, tc kimlik no vb.) sizlerden talep etmektedir. OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ bünyesinde kullanılmaktadır. OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin OPTİFABRİK GÖZLÜK SAN VE TİC AŞ arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.