Koşulsuz tüm siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

TESLİMAT BİLGİLERİ

Gönderim alanı:

Teslimat alanımız kargo firmasının nakliye sağladığı tüm alanları kapsamaktadır.

Paketleme:

OPTİFABRİK'de her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel kılıf ve garanti belgesi ile birlikte, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.

Teslimat süresi:

Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra Türkiye içi 3 iş günü içinde diğer ülkelerde ise uzaklığa bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Teslim alma:

Siparişiniz vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almanız gerekmektedir. Türkiye harici diğer ülkeler için siparişinizin durumunu kargo firmasından sorgulayabilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, fatura ve ürünlerinizi karşılaştırmanızı önermekteyiz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda bizlere fotoğraflayarak [email protected] adresine mail atınız. Firma olarak ürünlerin taşıma durumunda hasar görmemesi için gerekli önlemleri almaktayız.